Długo oczekiwany Kongres Public Relations – rozpoczęty! Od środy, 21 kwietnia 2010 roku, trwają rożnego rodzaju konferencje, debaty oraz wykłady.

Spotkanie zostało rozpoczęte przez Prorektora Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania, prof. Jerzego Chłopeckiego. Następnie na temat nowatorskich metod prowadzenia szkoleń mówił Tomasz Kammel, który zdradził też tajniki „bezstresowych” wystąpień przed kamerą. Kolejni zaproszeni prelegenci, pokrótce przedstawili różne aspekty pracy zawiązanej z Public Relations.

Uczelnia od samego rana tętniła życiem, wszyscy byli bardzo zaangażowani i pilnowali, aby wszystko było „dopięte na ostatni guzik”. Przewijali się najróżniejsi dziennikarze z najrozmaitszych mediów. A wieczorne spotkanie integracyjna w GRAND Club&Bowling, było zwieńczeniem całego dnia szkoleń i wykładów.

Przed uczestnikami jeszcze dwa pracowite dni spędzone w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania na Kongresie Public Relations.

Tekst: Agnieszka Tomasik, Justyna Łopatko