O maturze z matematyki myślisz z obawą? Stresuje Cię perspektywa egzaminu z przedmiotu, w ramach którego nie czujesz się, jak ryba w wodzie? Chcesz się dobrze przygotować do niego, nie wydając przy tym fortuny na korepetycje? Mamy coś specjalnie dla Ciebie!

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie przygotowała specjalny kurs matematyki dla maturzystów. Sprawnie, rzetelnie i przede wszystkim na czas nauczymy Cię matematyki. Istotna jest również cena: jedynie 5zł za godzinę! Za tak małe pieniądze uzyskasz wiedzę i umiejętności, dzięki którym na maturę z matematyki pójdziesz z uśmiechem i bez problemu poradzisz sobie z przedstawionymi Ci zadaniami.

Zajęcia będą prowadzone przez pracowników akademickich WSIiZ, mających również wieloletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą szkolną, przygotowujących do różnych olimpiad i konkursów. Ludzie ci oraz specjalnie przygotowany program kursu są gwarancją sukcesu. Warto z tego wszystkiego skorzystać.

Zajęcia będą się odbywać dwa razy w tygodniu, po południu, po dwie godziny.

W ramach 5 zł za godzinę, oprócz rzetelnej i jasno przekazanej wiedzy otrzymasz również zbiory zadań i testów maturalnych, matury próbne, tablice maturalne, materiały w formie ksero, kursy e-lerningowe oraz autorskie materiały na stronie internetowej kursu, do pobrania tylko dla jego uczestników.

Szczegółowe informacje można uzyskać na specjalnej stronie internetowej. Tam również na taki kurs się zapisać. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony i zapisania się na kurs. Liczba miejsc ograniczona!