W ramach konkursu zorganizowanego z okazji Jubileuszu 25-lecia Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania blisko 500 studentów i absolwentów sprawdziło swoją wiedzę na temat naszej uczelni. Uczestnicy wykazali się wiedzą zarówno historyczną jak i związaną z aktualnymi wydarzeniami WSIiZ.

Konkurs spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem. Szczególnie cieszy nas, że w zmaganiach wzięła udział tak liczna grupa studentów obcokrajowców. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie uda nam się zachęcić jeszcze większą grupę członków naszej społeczności do włączenia się w inne jubileuszowe projekty realizowane w ramach obchodów 25-lecia” – mówi Barbara Szpunar, Przewodnicząca Komisji Konkursowej.

Laureatami konkursu „QUIZ WSIiZ – Jak dobrze znasz WSIiZ?” są:

Imię Nazwisko

10.

Dawid Ostrowski

książki i uczelniane gadżety

Formularz konkursowy składał się z 25 pytań, które zawierały po cztery odpowiedzi. Zadaniem uczestnika było wskazanie jednej z nich. W przypadku takiej samej ilości poprawnych odpowiedzi, o kolejności osób uwzględnionych na liście rankingowej zadecydował czas udzielenia odpowiedzi.

Wszystkim, który wzięli udział w konkursie dziękujemy, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Więcej informacji dot. jubileuszu dostępnych jest na stronie internetowej.