W trakcie webinarium pt. „How Mindfulness got us Agile and our Journey into the Cloud” wieloletni praktyk z międzynarodowym doświadczeniem w dziedzinie zarządzania projektamiu – Patrick Kozakiewicz, podzieli się wiedzą na temat zwinności i transformacji.

Wydarzenie służy przede wszystkim zbudowaniu społeczności pasjonatów sztuki Project Managment’u, którą cechować będą podobne wartości i zbliżone cele. Spotkania organizowane przez Project Management Institute Poland promują profesjonalizm w zarządzaniu projektami w biznesie, organizacjach i ośrodkach akademickich oraz pokazują aktualne trendy w zarządzaniu.
Webinarium kierowane jest do menedżerów średniego i wyższego szczebla, kierowników projektów, analityków oraz studentów kierunków związanych z zarządzaniem projektami. W wydarzeniu mogą wziąć udział również osoby, które jeszcze nie mają doświadczenia w szeroko pojętym project management, a chcą dołączyć do grona specjalistów w tej dziedzinie.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Formularz rejestracyjny na webinarium pt. „How Mindfulness got us Agile and our Journey into the Cloud” dostępny jest TUTAJ.