W ramach kolejnego spotkania z cyklu „Loża Biznesu” studenci kierunku Grafika Komputerowa i Produkcja Multimedialna będą mogli spotkać się absolwentem tego kierunku – Maksymilianem Myśliwcem, współzałożycielem studia kreatywnego Znami oraz brand designerem, na co dzień działającym dla firmy technologiczno-doradczej Future Mind.

Tematem spotkania będzie typografia, a dokładnie jak dobierać sprawnie fonty, ich rozmiary, skutecznie rozmieszczać teksty na projekcie itp. tak, aby została odpowiednia ilość czasu na stworzenie finalnego projektu, czyli „Jak ogarnąć typografię, by nie przepalić czasu na projekt”.

Spotkanie z ekspertem w ramach Loży Biznesu odbędzie się 31 stycznia br. o godzinie 13:30, w auli KM8 w kampusie WSIiZ w Kielnarowej.

„Loża biznesu” to spotkania z pracodawcami i praktykami biznesu, w trakcie których studenci mają możliwość posłuchać o tajnikach danej branży, jej specyfice, wymogach, każdy chętny może również zadać pytanie.