Jak brzmi język polski według obcokrajowców? Dlaczego język hiszpański podobny jest do polskiego? Co najskuteczniej pomaga w nauce naszego języka? Odpowiedzi na te pytania udzielą goście dra Łukasza Błąda w pierwszym odcinku IQ Talk-Show.

O języku polskim oraz o drodze, którą pokonali by studiować we WSIiZ opowiedzą w IQ Talk-Show:

• YARYNA KYSIL – studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej,
  • BADEL ZHAHANSHAKH – student Aviation Management na kierunku Zarządzanie,
  • SIARžUK DUBINA – uczestnik Programu Stypendialnego im. Konstantego Kalinowskiego,
  • MIECZYSŁAW „MITCH” MONETA – student Aviation Management na kierunku Zarządzanie.

Oprawę muzyczną wydarzenia zapewni grupa „OHIO” – zwycięzcy WSIiZ ma Talent.

Jesteście ciekawi co wydarzy się w programie? – Zobaczcie zapowiedź IQ Talk-Show

Zapraszamy na spotkanie pełne zaskakujących pytań i ciekawych odpowiedzi. Premiera pierwszego odcinka IQ Talk-Show odbędzie się 04 czerwca o godzinie 18:00 na Facebooku WSIiZ.

W najbliższych tygodniach zapraszamy również do obejrzenia kolejnych odcinków programu. Ich gospodarzem będzie Zviko Chirume z Zimbabwe a jego gośćmi studenci z Wietnamu, Papui Nowej Gwinei, Maroka, Ukrainy, Kazachstanu i Polski.

Program został realizowany w ramach projektu „UITM – CELEBRATE DIVERSITY”, w programie „Welcome to Poland” finansowanym przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej NAWA z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Unii Europejskiej.