Zostawili swoje rodziny i przyjaciół, żeby studiować tysiące kilometrów od domu w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Czy to były dobre decyzje? Co dziś chcieliby powiedzieć swoim kolegom i koleżankom, którzy dopiero będą podejmować decyzje o studiowaniu?

Drugi odcinek IQ Talk Show poprowadził student WSIiZ z Zimbabwe – Zwiko Chirume. Jego gośćmi byli Darya Radayewa z Kazachstanu (UITM Talks) i Aleksandra Sagatowska (English Club), a tematy rozmów dotyczyły wyzwań i szans, jakie pojawiają się w czasie studiów w międzynarodowym środowisku. Oprawę muzyczną zapewnił zespół OHIO – zwycięzca WSIiZ ma Talent. Program został poprowadzony w języku angielskim, z polskimi napisami.

Zobacz też perwszy odcinek IQ Talk Show.

Program został realizowany w ramach projektu „UITM – CELEBRATE DIVERSITY”, w programie „Welcome to Poland” finansowanym przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej NAWA z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Unii Europejskiej.