Rok 2012 jest rokiem wyjątkowym – obchodzimy w nim 25-lecie Programu Erasmus! Aby uświetnić obchody jubileuszowe Programu Erasmus zorganizowaliśmy II edycję konkursu fotograficznego pt. "EUROPA OCZAMI STUDENTÓW ERASMUSA – TRADYCJA I KULTURA KRAJÓW UE".

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wszystkich stypendystów Erasmusa, którym podczas swoich pobytów na uczelniach partnerskich (wyjazd na studia) lub w zagranicznych instytucjach (wyjazd na praktykę) w roku akademickim 2011/2012 udało się uchwycić piękno i wyjątkowość kultury i tradycji mieszkańców danego kraju.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

• wybrać jedno zdjęcie z Waszego wyjazdu nawiązujące do tematu tegorocznego konkursu
  • zdjęcie musi być przesłanie drogą mailową w formacie JPG do Uczelnianego Koordynatora Programu Erasmus do dnia 07.09.2012 (włącznie), a następnie dostarczone do Działu Współpracy z Zagranicą (pok. RA 207) jako wydruk w formacie 30×40 cm lub 30×45 cm (do dnia 20.09.2012 włącznie)
  • na zdjęciu nie może być ukazany żaden student Erasmusa (zdjęcie musi być niejako anonimowe); oczywiście inne osoby – mieszkańcy kraju, miasta lub uczelni, mogą być jak najbardziej uchwycone na zdjęciu.

Więcej szczegółów na stronie erasmus.wsiz.edu.pl