23 czerwca 2009 roku odbędzie się uroczysta graduacja w WSIiZ. Mało która uczelnia w Polsce przykłada wagę do takiej oprawy zakończenia nauki, jaka ma miejsce w WSIiZ.

Absolwenci WSIiZ już dziś odbiorą z rąk Rektora dyplomy ukończenia studiów. To wielki dzień nie tylko dla nich i ich rodzin, ale też dla Uczelni. Przykłada ona dużą wagę do oprawy tego wydarzenia. Kilka tygodni temu każdy absolwent otrzymał listowne zaproszenie na Graduacją 2009.

Każdy z przybyłych nowych absolwentów otrzyma togę i biret. Tak ubrani absolwenci będą uczestniczyć w uroczystości rozdania dyplomów. Te będzie wręczał Rektor WSIiZ, prof. dr hab. Tadeusz Pomianek. Po uroczystości odbędzie się sesja fotograficzna. Zdjęcia będzie sobie można zrobić z rektorem, dziekanem, przyjaciółmi i całą grupą wykładową. Uczelnia przygotowała też niespodziankę dla tegorocznych absolwentów, ale na razie oczywiście nie możemy zbyt wiele o niej powiedzieć. W zasadzie, to nic nie możeby o niej powiedzieć. Zapraszamy 23 czerwca o godzinie 14:00, a wszystko stanie się jasne!

Szczegółowe informacje.

Zobacz, jak graduacja wyglądała w poprzednim roku.