Na ten moment wszyscy studenci, którzy pozytywnie zakończyli obrony prac dyplomowych czekają z niecierpliwością. 16 maja 2015 roku (sobota) o godz. 11.00 w auli im. prof. Jerzego Chłopeckiego absolwenci informatyki, kosmetologii, logistyki i zdrowia publicznego odbiorą dyplomy ukończenia studiów. Klub Absolwenta WSIiZ przygotował też dla nich atrakcyjne niespodzianki.

Absolwenci WSIiZ podczas graduacji rzucają biretami

Graduacja w WSIiZ to prawdziwe święto. Absolwenci ubrani są w togi i birety – birety są od tego dnia własnością absolwentów. Uroczysta oprawa, sesja fotograficzna, szampan, małe przyjęcie – to tylko niektóre elementy Graduacji.

– Bardzo się cieszę, że uczelnia w tak uroczystym tonie chce pożegnać swoich absolwentów. Z pewnością zdjęcia, biret zyskają po latach na wartości i będą stanowić niezwykłe wspomnienia czasów studenckich – podkreśla Wioleta Lechowicz, tegoroczna absolwentka kierunku logistyka.

Po graduacji, Klub Absolwenta WSIiZ zaprasza na uroczysty toast i poczęstunek.

– Zachęcam do członkostwa w Klubie Absolwenta, wystarczy zarejestrować się w serwisie www.absolwent.wsiz.pl. Członkostwo jest bezpłatne, a gwarantuje wiele korzyści, m.in.: spotkania ze znajomymi z lat studiów, promocję sukcesów i osiągnięć, program rabatowy, wsparcie na rynku pracy – wyjaśnia Urszula Bielańska, która opiekuje się rosnącym gronem absolwentów WSIiZ.

To jednak nie wszystko. Aktywacja Karty Absolwenta, którą dostanie każdy absolwent uprawnia do skorzystania z oferty programu rabatowego. Kartę taką aktywowało już ponad 3 000 absolwentów, dzięki czemu na co dzień korzystają z licznych zniżek w prawie 50 firmach. Nasi absolwenci mogą liczyć m.in. na atrakcyjne promocje w kinach, teatrach, księgarniach, restauracjach, siłowniach i spa, ale także robiąc prawo jazdy, ucząc się języków czy wypoczywając na wakacjach. Dowiedz się więcej.

Zarejestrowani klubowicze będą mogli także zobaczyć pamiątkowe zdjęcia z graduacji, które zostaną opublikowane w tej części serwisu absolwent.wsiz.pl, do której dostęp mają wyłącznie absolwenci WSIiZ.

Jak widać, warto nie tylko przybyć na samą Graduację, ale zostać z nami na dłużej.

Do udziału w uroczystości, zapraszamy również rodzinę i przyjaciół absolwentów WSIiZ.

– Pragniemy, aby ta chwila stanowiła dla absolwentów oraz ich bliskich niezwykłe przeżycie. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w graduacji, członkostwa w Klubie Absolwenta WSIiZ, równocześnie życząc wielu sukcesów – zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym – mówi Urszula Bielańska z Klubu Absolwenta WSIiZ.

Szczegóły informacyjne:
Aby wziąć udział w uroczystości trzeba potwierdzić swoją obecność korzystając z elektronicznego formularza: www.imprezy.wsiz.pl/graduacja2015 do 6 maja 2015 roku. Uczestnictwo w uroczystości jest nieodpłatne. W celu przygotowania się do uroczystości (ubranie się w togi i birety) prosimy o przybycie na około 45 minut przed rozpoczęciem uroczystości do punktu rejestracyjnego. Przewiduje się, że czas trwania graduacji nie przekroczy 60 minut. Podczas graduacji każdy absolwent otrzyma biret, piękną pamiątkę na wiele lat. Umieszczony na chwoście biretu rok ukończenia studiów z pewnością stanie się bodźcem do radosnych wspomnień minionych czasów studenckich.

Warunkiem otrzymania dyplomu ukończenia studiów WSIiZ podczas uroczystej GRADUACJI jest:
1) uzyskanie oceny pozytywnej na egzaminie dyplomowym
2) rejestracja uczestnictwa w graduacji za pośrednictwem formularza internetowego www.imprezy.wsiz.pl/graduacja2015 – do dnia 6 maja 2015 r.
3) odebranie w Dziekanacie odpisów dyplomu wraz z suplementem do dyplomu – do dnia 6 maja 2015 r.
4) w przypadku osób, które już odebrały oryginał dyplomu w Dziekanacie, a chcą uczestniczyć w uroczystej graduacji, prosimy o dostarczenie dyplomu do Działu Promocji WSIiZ pok. RA 228, (Rzeszów).

Przypominamy również, iż Dziekanat:
• dla kierunków Informatyka, Kosmetologia oraz Zdrowie publiczne znajduje się w Kielnarowej (Kielnarowa 386A, pok. KM 117).
• dla kierunku Logistyka znajduje się w Rzeszowie (ul. Sucharskiego 2, pok. 27).

Organizatorzy – Dział Promocji WSIiZ we współpracy z Klubem Absolwenta WSIiZ, tel. 17 866 12 15, 17 866 14 31 pok. 228.

Zachęcamy do obejrzenia filmu o graduacji.

Uroczystość odbędzie się w siedzibie WSIiZ w Rzeszowie przy ul. Sucharskiego 2.