Mamy zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić tegorocznych absolwentów WSIiZ na uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów licencjackich, inżynierskich oraz magisterskich Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Graduacja odbędzie się 14 listopada 2015 roku (tj. sobota) w auli KM8 w Centrum Edukacji Międzynarodowej WSIiZ w Kielnarowej.

Uroczyste wręczenie dyplomów absolwentom studiów I stopnia rozpocznie się o godz. 10.00. Absolwenci studiów magisterskich otrzymają swoje dyplomy o godz. 14.00. Udział w uroczystości należy potwierdzić do 31 października 2015 r. za pośrednictwem formularza internetowego. Uczestnictwo w graduacji jest bezpłatne.

Każdy absolwent otrzyma togę i biret, aby uświetnić uroczystość wręczenia dyplomów przez Władze uczelni. Biret będzie można zabrać ze sobą na pamiątkę. Zapewniamy również sesję zdjęciową wykonaną przez profesjonalnego fotografa. Do udziału w uroczystości zapraszamy także rodziny i przyjaciół tegorocznych absolwentów. Po graduacji Klub Absolwenta WSIiZ serdecznie zaprasza na uroczysty toast i poczęstunek.

Zapraszamy także do członkostwa w Klubie Absolwenta. By zostać jego członkiem, wystarczy zarejestrować się w serwisie. Członkostwo jest bezpłatne, a gwarantuje wiele korzyści, m.in.: spotkania ze znajomymi z lat studiów, promocję sukcesów i osiągnięć, program rabatowy, wsparcie na rynku pracy. Dzięki Klubowi Absolwenta będą Państwo na bieżąco z wszystkimi informacjami i wydarzeniami z życia uczelni.

Dziekanat przypomina, że warunkiem otrzymania dyplomu ukończenia studiów podczas uroczystej graduacji jest uzyskanie oceny pozytywnej na egzaminie dyplomowym, odebranie w dziekanacie odpisów dyplomu wraz z suplementem do dyplomu do 4 listopada 2015 r. Przypominamy również, że Dziekanat dla kierunków: Informatyka, Kosmetologia oraz Zdrowie publiczne znajduje się w Kielnarowej.

W przypadku osób, które przed graduacją odbiorą oryginał dyplomu z Dziekanatu, a chcą uczestniczyć w wydarzeniu, prosimy o dostarczenie dyplomu w terminie 26 października – 4 listopada br. do pok. RA 205 (ul. Sucharskiego 2, II piętro).

Uprzejmie prosimy o przybycie ok. 45 minut przed rozpoczęciem graduacji. W celu przygotowania się do uroczystości zapraszamy najpierw do punktu rejestracyjnego, a następnie po odbiór togi i biretu. Czas trwania uroczystości przewiduje się na ok. 60 minut.

Zachęcamy do obejrzenia filmu o graduacji.