24 maja 2014 roku w auli RA3 o godzinie 11.00 odbędzie się uroczystość wręczenia dyplomów tegorocznym absolwentom kierunków Informatyka, Kosmetologia i Zdrowie publiczne (miejsce: Rzeszów, budynek główny WSIiZ przy ul. Sucharskiego 2).

Ze względów organizacyjnych udział w uroczystości należy potwierdzić za pośrednictwem formularza internetowego http://imprezy.wsiz.pl/graduacja2014/ do 15 maja 2014 roku. Uczestnictwo w uroczystości jest nieodpłatne. W celu przygotowania się do uroczystości (ubranie się w togi i birety) prosimy o przybycie na około 45 minut przed rozpoczęciem uroczystości do sali RA53. Przewiduje się, że czas trwania graduacji nie przekroczy 60 minut. Podczas graduacji każdy absolwent otrzyma biret, piękną pamiątkę na wiele lat. Umieszczony na chwoście biretu rok ukończenia studiów z pewnością stanie się bodźcem do radosnych wspomnień minionych czasów studenckich.

Po graduacji, Klub Absolwenta WSIiZ serdecznie zaprasza na uroczysty toast i poczęstunek przygotowany specjalnie dla naszych absolwentów. Zapraszamy także do członkostwa w Klubie Absolwenta, wystarczy zarejestrować się w serwisie www.absolwent.wsiz.pl. Członkostwo jest bezpłatne, a gwarantuje wiele korzyści, m.in.: spotkania ze znajomymi z lat studiów, promocję sukcesów i osiągnięć, program rabatowy, wsparcie na rynku pracy. Dzięki Klubowi Absolwenta będą Państwo na bieżąco z wszystkimi informacjami, wydarzeniami skierowanymi do naszych absolwentów. Zachęcamy także do aktywacji Karty Absolwenta, która uprawnia do skorzystania z oferty programu rabatowego. Pamiątkowe zdjęcia z graduacji będą dostępne dla zarejestrowanych członków Klubu Absolwenta WSIiZ.

Do udziału w uroczystości, zapraszamy również rodzinę i przyjaciół absolwentów WSIiZ, pragniemy, aby ta chwila stanowiła dla absolwentów oraz ich bliskich niezwykłe przeżycie. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w graduacji, członkostwa w Klubie Absolwenta WSIiZ, równocześnie życząc wielu sukcesów – zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym – mówi Urszula Bielańska z Klubu Absolwenta WSIiZ.

UWAGA! Dziekanat WSIiZ przypomina, że warunkiem otrzymania dyplomu ukończenia studiów podczas uroczystej GRADUACJI jest uzyskanie oceny pozytywnej na egzaminie dyplomowym, odebranie w Dziekanacie odpisów dyplomu wraz z suplementem do dyplomu (co najmniej 3 dni przed Graduacją) oraz zwrot legitymacji studenckiej WSIiZ. Przypominamy również, że Dziekanat dla kierunków: Informatyka, Kosmetologia oraz Zdrowie publiczne znajduje się w Kielnarowej.

Organizatorzy – Dział Promocji WSIiZ we współpracy z Klubem Absolwenta WSIiZ, tel. 17 866 12 15, 17 866 14 31 pok. 228.

Zachęcamy do obejrzenia filmu o graduacji.