Mamy zaszczyt i ogromną przyjemność zaprosić Państwa na uroczystość wręczenia dyplomów ukończenia studiów w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

Graduacja odbędzie się w dniu 17 maja 2013 r. o godzinie 16.00 w Centrum Turystyki i Rekreacji WSIiZ w Kielnarowej w budynku CEM w Auli KM8.

W celu przygotowania się do uroczystości (ubranie się w togi i birety) prosimy o przybycie na około 45 minut przed rozpoczęciem uroczystości do szatni. Przewiduje się, że czas trwania graduacji nie przekroczy 60 minut.
Udział w Uroczystości należy potwierdzić najpóźniej do 14 maja 2013 pod adresem www.imprezy.wsiz.pl/graduacja2013

UWAGA! Dziekanat WSIiZ przypomina, że warunkiem otrzymania dyplomu ukończenia studiów podczas uroczystej GRADUACJI jest uzyskanie oceny pozytywnej na egzaminie dyplomowym, odebranie w Dziekanacie odpisów dyplomu wraz z suplementem do dyplomu (co najmniej 3 dni przed Graduacją) oraz zwrot legitymacji studenckiej WSIiZ.

Przypominamy również, że Dziekanat dla kierunków: Informatyka, Ratownictwo medyczne, Turystyka i rekreacja oraz Zdrowie publiczne znajduje się w Kielnarowej.

Wszystkich Państwa, którzy odebrali już oryginalny dyplom w Dziekanacie, a chcieliby uczestniczyć w Uroczystej Graduacji prosimy o kontakt z organizatorem – Dział Promocji 17 866 12 15 lub 17 866 14 31.

Uczestnictwo w uroczystości jest nieodpłatne.

Dołącz do Klubu Absolwenta WSIiZ

Po graduacji, Klub Absolwenta WSIiZ serdecznie zaprasza na uroczysty toast i poczęstunek przygotowany specjalnie dla naszych absolwentów. Zapraszamy także do rejestrowania się w Klubie Absolwenta, wystarczy wypełnić odpowiedni formularz w serwisie www.absolwent.wsiz.pl. Członkostwo jest bezpłatne, a gwarantuje wiele korzyści, m.in.: spotkania ze znajomymi z lat studiów, promocję sukcesów i osiągnięć absolwentów, atrakcyjny program rabatowy oraz wsparcie na rynku pracy.

Dzięki Klubowi Absolwenta będą Państwo na bieżąco z wszystkimi informacjami, wydarzeniami skierowanymi do naszych absolwentów. Zachęcamy także do aktywacji Karty Absolwenta, która uprawnia do skorzystania z oferty programu rabatowego. Zapraszamy do Klubu Absolwenta WSIiZ!

Zobacz zdjęcia z Graduacji 2013

Aby obejrzeć zdjęcia z uroczystej Graduacji 2013 należy wejść na stronę www.absolwent.wsiz.pl/galeria.html. Uwaga! Pełna galeria zdjęć dostępna po zalogowaniu.

Organizatorzy: Dział Promocji WSIiZ we współpracy z Klubem Absolwenta WSIiZ, tel. 17 866 12 15, 17 866 14 31 pok. 228.