Masz ciekawe i warte pokazania zdjęcia z wakacji? Przyślij je do nas i wygraj atrakcyjne nagrody!

Konkurs FOTOWAKACJE to I-szy tego typu konkurs organizowany przez portal Studentcafe.pl, działający w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Do wygrania udział w indywidualnych warsztatach fotograficznych z Tadeuszem Poźniakiem, fotoreporterem VIP Biznes&Styl, laureatem licznych konkursów fotograficznych.

Zasady konkursu są bardzo proste. Na adres: redakcja@studentcafe.pl przyślij zdjęcie zrobione podczas ostatnich wakacji. Nie stawiamy ograniczeń co do tematyki zdjęcia.

Przeczytaj krótki regulamin:

1. Każdy uczestnik przysyła jedną fotografię.
2. Zdjęcie musi posiadać krótki opis: ( autor zdjęcia, miejsce, powód dla kórego zdjęcie zostało zrobione)
3. Zdjęcie musi być zrobione podczas ostatnich wakacji.
4. Termin nadsyłania zdjęć do 15 listopada.
5. Wyboru nagrodzonych zdjęć ( I-szego, II- giego i III- ego miejsca) dokona jury w składzie:
– Tadeusz Poźniak, fotoreporter VIP Biznes&Style
– Paweł Kuca, dziennikarz

Redakcja Portalu WSIiZ przyłącza się do zaproszenia!