Występy rockowe, pokazy taneczne, występ trio muzycznowokalnego, występy wokalistek i wokalistów – to tylko niektóre prezentacje uczestników tegorocznej edycji konkursu „WSIiZ ma Talent”. W tym roku o tytuł najbardziej utalentowanego studenta/studentki Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zawalczy 14 finalistów z Polski, Ukrainy, Kazachstanu, Zimbabwe i Nigerii.

Finał Międzynarodowego Konkursu Artystycznego „WSIiZ ma Talent” odbędzie się 6 grudnia o godzinie 19.00 w Klubie Akademickim IQ.

W finale konkursu wystąpią: Kateryna Popkova/Ivan Goshovskyi/Alibek Kamiyev (Echokia), Kyryl Fedorenko, Anastasiia Hlukhova/Maksym Manych, Polina Karpenko, Sofia Komarova, Aleksandra Kostek (Lola), Ewa Machała, Polina Karpenko/Daniyar Alkulov/Artur Musaiev/Nikita Riabchii/Illya-Marko Nadolski (Nasnaha), Patrycja Nawojska, Oluwanifemi Okugbe, Bilard Parathema, Daria Pasichnyk, Nurlan Syrmanov, Adil Yerzhanov/Oleksandra Ladyka/Sofiia Sukhenko.

Występy oceni jury w składzie: Monika Szela – dyrektorka Teatru Maska, Dominika Kindrat – wokalistka sesyjna, trenerka głosu, założycielka Dominika Kindrat Vocal Studio, oraz Michał Samborski – instruktor tańca Breakdance i Funkstyles, promotor tańca ulicznego w Rzeszowie, założyciel szkoły tańca „Street Life”.

Podczas koncertu finałowego zostanie rozstrzygnięty również konkurs „WSIiZ Art Talent”. Laureaci konkursów otrzymają nagrody o łącznej wartości 7 tysięcy złotych.

Zobacz galerię zdjęć z castingu 10.edycji konkursu:

Fot. Jakub Głogowski/Intro.media