W trakcie „Erasmus Orientation Day” oficjalnie przywitaliśmy studentów, którzy w tym semestrze zaczynają naukę w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. W tegorocznej edycji programu bierze udział 14 studentów z uczelni partnerskich z Rumunii, Kirgistanu, Włoch, Kazachstanu i Turcji.

Podczas spotkania „Erasmus+ Orientation Day” uczestników programu powitała w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania mgr Aldona Dzidzik, Uczelniana Koordynator Erasmus+. Pracownicy Biura Wsparcia Studentów odpowiadali na wszystkie pytania dotyczące kwestii studenckich oraz miasta Rzeszowa.

W trakcie spotkania goście z zagranicy poznali uczelnię, a także studentów WSIiZ – mogli zadać im pytania związane z pobytem w Rzeszowie czy poprosić o ewentualną pomoc w przyszłości. Goście otrzymali również powitalne prezenty.