Miło nam poinformować, że już dziś rusza rekrutacja do projektu pn. „Ekonomia? Challenge accepted!” – autorskiego pomysłu Instytutu Badan i Analiz Finansowych Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Do udziału w projekcie serdecznie zapraszamy uczniów szkół średnich z terenu województwa podkarpackiego, którzy są zainteresowani poszerzeniem swojej wiedzy z zakresu podstawowych zagadnień ekonomii, lecz niekoniecznie wiążą swoją przyszłość z pracą w sektorze finansowym.

Jego głównym celem jest wyjaśnienie istoty codziennych zjawisk ekonomicznych oraz umożliwienie świadomego interpretowania napływających informacji, i równie świadomego podejmowania decyzji konsumenckich.

Projekt polega na przeprowadzeniu, przez specjalistów Instytutu Badań i Analiz Finansowych, 4 tematycznych webinariów offline tj. dostępnych do tygodnia czasu od dnia opublikowania materiału online – oznacza to, że uczniowie będą mogli wysłuchać zajęć samodzielnie w domu, bądź w szkole przy uprzejmości wychowawcy. Jedynym warunkiem jest wypełnienie pre-testu przez każdego zgłoszonego indywidualnie. Start pierwszego webinaru już 11.12.2018 r.

To nie wszystko! 60 osób z całego projektu weźmie udział w grze terenowej (26.03.2019 r.) na terenie Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazownictwa w Bóbrce.

Zgłoszenia przyjmujemy grupowo (w tym celu prosimy o przesłanie maila na adres: kpalimaka@wsiz.edu.pl, zostanie przekazany odpowiedni formularz) lub indywidualnie poprzez formularz dostępny pod linkiem: https://link.do/BSzJR.

Termin zgłoszeń upływa 24.11.2018.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu: Karolina Palimąka – tel. 17 866 1322 lub e-mail: kpalimaka@wsiz.edu.pl

Serdecznie zapraszamy!

Aktualizacja (20.11.2018):
Miło nam poinformować, że projekt „Ekonomia? Challenge accepted!” otrzymał pozytywną opinię Narodowego Banku Polskiego i obecnie jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.