1 grudnia br. o godzinie 9:00 w Klubie Akademickim IQ rozpocznie się XVI Dzień Otwarty Kół Naukowych i Organizacji Studenckich, podczas którego wszyscy odwiedzający będą mogli poznać bogatą ofertę kół naukowych, spotkać osoby o podobnych zainteresowaniach, a także wziąć udział w przygotowanych konkursach i quizach oraz wygrać ciekawe nagrody.

Koła naukowe i organizacje działające na Uczelni dają możliwości rozwijania swoich pasji i zainteresowań oraz pogłębiania wiedzy pod opieką aktywnych zawodowo naukowców. Najbardziej zaangażowani studenci z kół naukowych osiągają duże sukcesy – realizują projekty naukowe, wyjeżdżają na konferencje, publikują, a także otrzymują stypendium ministra za znaczące osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe.

Celem Dnia Otwartego Kół Naukowych i Organizacji Studenckich jest przede wszystkim zachęcenie studentów do angażowania się w różne formy aktywności naukowej. A oferta kół naukowych działających w WSIiZ jest bardzo szeroka, więc studenci wszystkich kierunków mogą znaleźć coś dla siebie:

1. Finansowe Koło Naukowe FLOW
  2. Koło Naukowe „Green Economics”
  3. Koło Naukowe Psychologii Stosowanej
  4. Economic Research Club „Investorical”
  5. Aviation Management Club
  6. Logistyczne Koło Naukowe LOGIKON
  7. Koło Naukowe Sztuki i Malarstwa Cyfrowego
  8. Koło Naukowe FORMA
  9. B1 – Koło projektowania plakatu
  10. Koło Naukowe Fotografii
  11. Koło Naukowe Projektowania gier xDev
  12. Koło Naukowe Nowego Marketingu
  13. Koło Naukowe Filozofii Feministycznej
  14. Multicultural Academic Circle
  15. Koło Naukowe Nowych Technologii Programistycznych
  16. Problem Solvers Club
  17. Koło Naukowe Programowania i Modelowania
  18. Koło Naukowe Kosmetologii Estetycznej
  19. Koło Naukowe „RehSCIENCE”
  20. Koło Naukowe Cosmetic Plants
  21. Koło Naukowe Pielęgniarstwa
  22. Koło Naukowe Medycyny Stylu Życia
  23. Koło Naukowe Biotechnologii Medycznej HELISA

Szczegółowe informacje o kołach naukowych i ich działalności, a także o możliwości nawiązania współpracy, znajdują się TUTAJ

Serdecznie zapraszamy już 1 grudnia do Klubu IQ –  będzie to pierwsze takie spotkanie w formie stacjonarnej po przerwie spowodowanej sytuacją epidemiczną.