Jak rozwijać się zawodowo w branży informatycznej, jaką ofertę mają firmy dla absolwentów Informatyki i jak wyglądają warunki pracy – tego wszystkiego będzie można dowiedzieć się 19 stycznia 2024 na wydarzeniu „Dzień Kariery IT – IT Career Day”. W Klubie Akademickim IQ 11 firm na swoich stoiskach będzie przedstawiać posiadane oferty praktyk, pracy oraz staży. Studenci i absolwenci kierunku Informatyka będą mieli również możliwość udziału w prelekcjach przygotowanych przez specjalistów informatyków.

Informatyka od wielu lat rozwija się w wyjątkowo szybkim tempie. Technologie przetwarzania informacji oraz wytwarzania systemów przetwarzających informacje są wykorzystywane na szeroką skalę w wielu sferach życia, a zapotrzebowanie na informatyków i ich usługi  z roku na rok jest coraz wyższe.

W wydarzeniu udział wezmą:

• CISCO
  • SAS Polska- SAS Institute Polska z o.o.
  • Petrosoft Technologie Informatyczne Sp. z o.o.
  • SAGITUM S.A.
  • Mobitouch z o.o.
  • Transition Technologies- Software
  • Info- Projekt IT Sp. z o.o.
  • Ideo Sp. z o.o.
  • ZETO- Rzeszów Sp. z o.o.
  • HANDLOPEX S.A.
  • IT Spark Sp. z o.o.

„Dzień Kariery IT – IT Career Day”  to doskonała okazja dla adeptów informatyki do bezpośredniego kontaktu z Pracodawcami i zapoznania się z ich procesami rekrutacyjnymi oraz  perspektywami rozwoju w danej firmie. Wydarzenie jest organizowane jest przez Kolegium Informatyki Stosowanej, Biuro Karier oraz Klub Absolwenta.