Drodzy Studenci, jeśli chcecie uczestniczyć w organizacji ciekawych wydarzeń oraz mieć realny wpływ na to, co dzieje się w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania. Jeśli chcecie być częścią samorządowej społeczności – to weźcie udział w wybory uzupełniające do Samorządu Studenckiego.

W wyborach może wziąć udział każdy student zgłaszając swoją kandydaturę na adres e-mail krw@student.wsiz.edu.pl. Zgłoszenie musi zawierać zdjęcie (oryginalne 900pikseli a szerokość dowolna, małe zdjęcie 156×207 pikseli) oraz list motywacyjny (dlaczego chciałabyś/chciałbyś być częścią Samorządu Studenckiego) w języku polskim oraz angielskim.

Dodatkowo wymagana jest również podpisana i zeskanowana Klauzula RODO-wybory.

Zgłoszenia będą przyjmowane od 16.09.2024 do 21.09.2024, a głosowanie i wybory odbędą się końcem września.

Zapoznaj się także z Regulaminem Samorządu Studenckiego.

Jesteś ciekawy jak to wygląda – wejdź na stronę zeszłorocznej edycji.