Projekt Instytutu Badań i Analiz Finansowych WSIiZ i Finansowego Koła Naukowego FLOW pn. „Kampus Ekonomia: warsztaty i gra terenowa” otrzymał dofinansowanie w ramach konkursu Narodowego Banku Polskiego. Zapraszamy uczniów szkół średnich do wspólnych warsztatów i gry terenowej, które odbędą się 17 września br. w Kampusie WSIiZ w Kielnarowej.

Projekt obejmuje warsztaty z problematyki ekonomii i finansów prowadzone przez pracowników Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Przedsięwzięcie jest skierowane do 42 uczniów szkoły średniej. Całość wydarzenia zostanie przeprowadzona na terenie kampusu WSIiZ w Kielnarowej.

Projekt stanowi kolejną odsłonę przedsięwzięć IBAF dedykowanych młodzieży ze szkół średnich zorientowanych na szeroko pojętą edukację finansową. Będzie to nieco inna odsłona realizowanego do tej pory przedsięwzięcia, ponieważ całość wydarzenia zrealizujemy w naszym kampusie. Niezmiennie jednak naszym uczestnikom gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny warsztatów, miłą atmosferę, dobrą zabawę i rywalizację w ramach konkursu podczas gry terenowej – informuje dr Karolina Palimąka, koordynator projektu.

Wydarzenie zaplanowano na 17 września 2024 r. W tym dniu zostaną przeprowadzone 4 warsztaty tematyczne, po których uczniowie będą rywalizować w grze terenowej połączonej z konkursem (wykorzystując zdobytą podczas warsztatów wiedzę).

Z uwagi na bardzo ograniczoną ilość miejsc rekrutacja trwa od 5 września od godz. 10:00 do 6 września do godz. 10:00. Przyjmowane są zgłoszenia grupy uczniów – w tym celu opiekun/wychowawca zgłasza chęć uczestnictwa poprzez wiadomość przesłaną na adres: projektibaf@gmail.com (w treści uwzględniając liczbę uczniów i nazwę placówki), w odpowiedzi na którą otrzyma link do formularza zgłoszeniowego, który należy uzupełnić i odesłać w odpowiedzi na otrzymaną wiadomość.

Zapraszamy do zgłoszeń!

Szczegóły dotyczące projektu dostępne na plakacie informacyjnym oraz stronie projektu.

Zapraszamy do obejrzenia relacji filmowej z poprzedniej edycji projektu.

Projekt jest realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.