Po intensywnej pracy związanej z przygotowaniem i obroną pracy dyplomowej pora na zasłużoną nagrodę – czyli uroczyste zakończenie studiów. Jak zawsze we WSIiZ będzie to wyjątkowe wydarzenie: na Absolwentów czekają togi absolwenckie, birety, przemówienia, gratulacje, pamiątkowa sesja fotograficzna oraz toast. Dla tych, którzy w sposób szczególny wyróżnili się w trakcie nauki oraz ukończyli studia z wysokimi notami, Władze Uczelni przygotowały dyplomy i listy gratulacyjne.

Drogie Absolwentki, Drodzy Absolwenci!

Zapraszamy do wspólnego świętowania. Informujemy, że uroczystość ukończenia studiów i wręczenia okolicznościowych listów gratulacyjnych odbędzie się w Auli KM8 w Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej w następujących terminach:

Absolwenci wystąpią w togach oraz w biretach. Po części oficjalnej zapraszamy na toast i poczęstunek przygotowany przez Klub Absolwenta. Dla członków Rodzin i Przyjaciół zostanie zorganizowana transmisja on-line z wydarzenia (link do transmisji zostanie przesłany osobom, które  wypełnią formularz rejestracyjny na uroczystość). Nie wykluczamy możliwości udziału w uroczystości członków Państwa Rodzin, ostateczną decyzję w tej sprawie podejmiemy bliżej terminu Graduacji (decyzję w tej sprawie uzależnimy od obowiązujących przepisów związanych z SARS-CoV-2/COVID-19).

Informacje organizacyjne*

Z uwagi na czas pandemii Covid-19, liczba osób biorących udział w wydarzeniu jest ograniczona. Warunkiem udziału w uroczystości jest zgłoszenie udziału za pośrednictwem formularza rejestracyjnego.

W przypadku wyczerpania limitu miejsc, Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zamknięcia formularzy.

* UWAGA: Dyplomy ukończenia studiów należy odbierać w Dziekanatach. Podczas uroczystości ukończenia studiów Absolwentom wręczane będą wyłącznie okolicznościowe listy gratulacyjne i pamiątkowe birety.

Zostań z nami w kontakcie

Zapraszamy tegorocznych absolwentów do pozostania w kontakcie z Uczelnią poprzez członkostwo w Klubie Absolwenta WSIiZ. W celu uzyskania tego statusu, wystarczy zarejestrować się w serwisie www.absolwent.wsiz.pl.

Członkostwo w Klubie Absolwenta WSIiZ jest bezpłatne i gwarantuje wiele możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.

Wśród 100 pierwszych zarejestrowanych osób zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody.

Co możesz zyskać dołączając do Klubu Absolwenta WSIiZ?

• specjalistyczne szkolenia,
  • zniżki na studia podyplomowe WSIiZ,
  • spotkania z pracodawcami,
  • dostęp do bazy ofert pracy Biura Karier WSIiZ.

Przynależność do Klubu Absolwenta pozwoli nam na utrzymanie wzajemnego kontaktu i bieżące informowanie o ważnych wydarzeniach organizowanych przez naszą Uczelnię z myślą o Absolwentach WSIiZ.

Zobacz relację z Graduacji Listopad 2019 r.

Zobacz relację z Graduacji Maj 2019 r.

Zobacz relację z Graduacji Listopad 2018 r.

Zobacz relację z Graduacji Maj 2018 r.