Centrum Zaawansowanych Technologii Dydaktycznych zaprasza na udział w warsztatach pod tytułem E-CONOMY LEADERS – AGENTS OF DIGITAL TRANSFORMATION. Warsztaty organizowane są przy współpracy Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z Reykjavík University, a poprowadzi je prof. Marina Candi, dyrektorka islandzkiego Reykjavik University Center for Research on Innovation and Entrepreneurship oraz wykładowcy WSIiZ.

Transformacja cyfrowa stała się fundamentem nowoczesnego biznesu, który stawia na innowacyjność, efektywność i konkurencyjność. Udział w warsztatach to możliwość zdobycia istotnych umiejętności w zakresie strategii, metodyki i technik transformacji cyfrowej ważnych na ścieżce zawodowej i edukacyjnej.

Warsztaty odbędą się stacjonarnie w dniach 26-27 lutego br. w Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Aplikować może każdy chętny student bez względu na ścieżkę kształcenia, jedyny wymóg to umiejętność komunikowania się w języku angielskim, ponieważ warsztaty będą prowadzone właśnie w tym języku.

POBIERZ PROGRAM WARSZTATÓW

Termin składania formularzy aplikacyjnych przypada na 11 lutego 2024. Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego  i przesłanie go na adres e-mailowy: jswietoniowska@wsiz.edu.pl lub  jjakiela@wsiz.edu.pl, obowiązuje kolejność przesłanych wniosków. Regulamin warsztatów znajduje się TUTAJ.

Po ukończeniu warsztatów każdy uczestnik otrzyma certyfikat podpisany przez Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania oraz Reykjavik University Center for Research on Innovation and Entrepreneurship, Iceland.