Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie organizuje bezpłatne szkolenie online pt. „Możliwości wsparcia dla przedsiębiorców w czasie pandemii wirusa COVID-19”.

W trakcie szkolenia prowadzącego przez Łukasza Żaka, prawnika i właściciela firmy Żak Legal Support Office (specjalizującego się m.in. w prawie pracy oraz kooperacji międzynarodowej przedsiębiorstw), poruszone zostaną tematy z zakresu:

• rozwiązania pracownicze, świadczenie postojowe
  • udogodnienia w zakresie zobowiązań podatkowych
  • zawieszenie zobowiązań, odroczenie postępowań, zwolnienia podatkowe
  • zatrudnienie cudzoziemców, zasady legalnego pobytu i pracy w okresie stanu epidemii oraz po jego zakończeniu
  • pozostałe finansowe oraz pozafinansowe formy wsparcia dla przedsiębiorców

Kurs oferowany jest dla  mikro-, małych i średnich przedsiębiorców, którzy są, bądź chcieliby zostać, Klientami Ośrodka EEN WSIiZ. Zarówno dołączenie do grona Klientów Ośrodka EEN WSIiZ, jak i korzystanie z usług Ośrodka, jest dla przedsiębiorców bezpłatne.

Szkolenie odbędzie się w formie online w terminie: 30 kwietnia 2020r., w godz. 10:00 – 13:00.
Liczba uczestników jest ograniczona. Z powodu dużego zainteresowania wydarzeniem, udział w nim mogą wziąć tylko dwie osoby z danej firmy.

Firmy zainteresowane skorzystaniem z oferowanego kursu, bądź dodatkowymi informacjami na temat działalności Ośrodka prosimy o kontakt emailowy: een@wsiz.edu.pl.
Rejestracja trwa do 28 kwietnia, lub do wyczerpania puli przewidywanych miejsc.