W ubiegłą sobotę na ściance wspinaczkowej Politechniki Rzeszowskiej odbyły się Akademickie Mistrzostwa woj. Podkarpackiego we wspinaczce sportowej. Naszą Uczelnię reprezentował dwuosobowy męski zespół – Jan Międlar i Grzegorz Buczyński.

Przed nami bardzo trudny sportowo i organizacyjnie czas, mówi Damian Liśkiewicz, Kierownik Studium Wychowania Fizycznego i Sportu WSIiZ, już w najbliższy piątek 16.11 organizujemy turniej eliminacyjny w siatkówce kobiet. Początek turnieju o godz. 12.30, hala sportowa WSIiZ Kielnarowa.

poniedziałek 19 listopada w Kielnarowej odbędzie się Międzynarodowy Turniej Sportowy, dedykowany głównie studentom anglojęzycznym. Rozpoczęcie turnieju o godz. 17.30 w hali sportowej WSIiZ w Kielnarowej.

Natomiast w piątek 23 listopada będą miały miejsce  Akademickie Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego w futsalu kobiet. Turniej rozpocznie się o godz. 10.30 w hali sportowej WSIiZ.

W niedzielę 24 listopada kolejna wielka impreza sportowa – Akademickie Mistrzostwa Woj. Podkarpackiego w pływaniu. Zawody odbędą się na pływalni ROSiR  przy ul. Jałowego.

Wstępny plan zawodów przewiduje start o godzinie 15.30

Tego samego dnia, czyli 24 listopada studenci reprezentujący męską sekcję piłki nożnej wezmą udział w AMWP w futsalu mężczyzn na Politechnice Rzeszowskiej. Zawody rozpoczną się o godzinie 9.00 w hali sportowej PRz przy ul. Poznańskiej.

Bardzo gorąco prosimy studentów, pracowników i sympatyków KU AZS WSIiZ o doping dla naszych reprezentantów podczas najbliższych zawodów sportowych.