23 kwietnia br. w ramach Aviation Open Day w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie odbędą się wykłady i prezentacje dla wszystkich zainteresowanych tematyką lotniczą. Wydarzenie organizowane jest w rzeszowskim kampusie uczelni, ale osoby zainteresowane mogą do niego dołączyć także zdalnie przez platformę Webex. Zaplanowane wykłady zostaną przeprowadzone przez doświadczonych wykładowców uczelni, którzy na co dzień pracują w lotnictwie. Wydarzenie w całości odbędzie się w języku angielskim.

Jeżeli słyszałeś już o unikatowym anglojęzycznym kierunku Aviation Management, ale nie masz pewności czy ta tematyka rzeczywiście Cię interesuje lub czy Twój poziom języka angielskiego jest wystarczający do podjęcia studiów, to dołączenie do Aviation Open Day pomoże Ci na te pytania odpowiedzieć – przekonuje Michał Nędza, wykładowca WSIiZ i współorganizator wydarzenia. Rynek lotniczy podnosi się sprawnie po pandemii, a perspektywy jego rozwoju są bardzo optymistyczne. Podejmując studia na specjalności Aviation Management otrzymujesz niepowtarzalną szansę na rozpoczęcie kariery na rynku przewozów lotniczym. Najciekawszym rynku, jaki można sobie wyobrazić – dodaje Michał Nędza.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia:

9:00 – uroczyste rozpoczęcie i powitanie gości przez dr Izabelę Cichocką – Prodziekan Kolegium Zarządzania ds. kierunku Zarządzanie – ścieżki anglojęzyczne;

9:15 – 9:45– prezentacja „Dlaczego teraz jest najlepszy moment na rozpoczęcie studiów na kierunku Aviation Management” – Michał Nędza, wykładowca WSIiZ;

9:45 – 10:00 – przerwa i projekcja filmu anglojęzycznego promującego ofertę WSIiZ w Rzeszowie;

10:00 – 10:30 – prezentacja “UAM – Urban Air Mobility” – Stephan Strobel, wykładowca WSIiZ;

10:40 – 11:30 – prezentacja “The impact of innovation on business competition” Bartolomeo Bialas, wykładowca WSIiZ;

11:40 – 12:15 – „Greenwashing i nie tylko: linie lotnicze w tarapatach” – prof. Agata Jurkowska-Gomułka, Prorektor WSIiZ ds. Nauki i Współpracy Międzynarodowej;

12.15 – 13.00 – grupowa gra integracyjna przez platformę WEBEX.

Plakat informujący o dniach otwartych Aviation Management. Na górze plakatu na żółtym pasku znajdują się loga Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz AVC. Na plakacie jest także data 23.04.24 oraz godzina 9:00-13:00 i napis -wtorek. Poniżej znajduje się plan wydarzenia, który przypomina rozkład lotów

Jeżeli chcesz dołączyć do naszego bezpłatnego wydarzenia zdalnie, wystarczy kliknąć w LINK DO SPOTKANIA. Hasło: AOD24.