Jak reagujesz, kiedy słyszysz krytykę? Kiedy ostatni raz przyglądałeś/przyglądałaś się swoim potrzebom i uczuciom – zwłaszcza w obliczu trudnych i stresujących sytuacji? Odpowiedź na te pytania będzie można poznać w ramach bezpłatnego warsztatu pt. „Autoempatia – jak być dobrym dla siebie?”.

Z warsztatu „Autoempatia –  jak być dobrym dla siebie?” może skorzystać każdy student Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, który chciałby w bezpiecznej atmosferze poprzyglądać się swoim uczuciom i potrzebom, a także praktykować empatię dla siebie.

Podczas warsztatu uczestnicy będą mieli okazję np. dowiedzieć się w jaki sposób samodzielnie zadbać o swoje uczucia i potrzeby. Dodatkowo, studenci poznają założenia komunikacji empatycznej oraz 4 sposoby reagowania na trudne komunikaty. Wiedza zdobyta na szkoleniu pozwoli studentom wybrać metodę najbardziej ich wspierającą” – mówi Agata Warywoda z Akademickiego Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii.

Warsztat „Autoempatia –  jak być dobrym dla siebie?” odbędzie się 18 marca (czwartek) w godz. 17.00-19.00 i zostanie przeprowadzony online poprzez platformę Zoom (osoby zapisane otrzymają link). Aby wziąć udział w warsztacie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się TUTAJ.

Warsztat organizowany jest przez Akademickie Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii WSIiZ. Liczba miejsc ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń. Udział w warsztacie jest bezpłatny.

autoempatia