Zaczynał od coverów na YouTube. Wziął udział w konkursie „WSIZ ma Talent”, wystąpił na koncercie na rzeszowskim Rynku , a teraz wydaje własną piosenkę i teledysk: „Nasza krótka historia”.

Artur Strączek, student WSIiZ na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, jest jedną z gwiazd Young Stars Festival. Swoją popularność zawdzięcza ciężkiej pracy, zaangażowaniu i wiary w marzenia. Na swoim koncie ma wiele świetnych występów, ale do najważniejszych można zaliczyć wspomniany wcześniej występ na Young Stars Festival, gdzie młody wokalista zaprezentował się na scenie obok takich gwiazd jak: Dawid Kwiatkowski, Filip Mettler oraz Saszan.

10 czerwca 2014 odbyła się premiera teledysku do piosenki „Nasza krótka historia”. Jak sugeruje już sam tytuł, piosenka, jest o krótkiej, miłosnej historii. Jest to opowieść, o pewnej zakochanej, młodej parze, która wierząc w marzenia, uczy się jak żyć, jak wierzyć i jak kochać. Pokazuje, że z przeciwności losu, można czerpać bezcenną naukę, a moc i siła życia doskonali się w słabościach.

Premierowy teledysk możecie obejrzeć już teraz na YouTube.

Więcej o studencie WSIiZ szukajcie na profilu wokalisty na Facebooku.