Artur Andrus był gościem VI Warsztatów Dziennikarskich. Dziennikarz radiowej Trójki, kabareciarz i niegdyś nasz wykładowca mówił o trudach pracy konferansjera.

Artur Andrus znany jest szerzej jako redaktor programów radiowych „Powtórka z rozrywki” oraz „Akademia rozrywki”, emitowanych w Programie III Polskiego Radia. Telewidzowie kojarzą go zapewne z prowadzenia wielu imprez kabaretowych, z serialu kabaretowego „Rodzina Trendych” lub z programu publicystycznego „Szkło kontaktowe”.

Podczas Warsztatów Dziennikarskich można było dowiedzieć się między innymi o tajnikach pracy konferansjera oraz o tym, jak zgrabnie wybrnąć z różnych niezręcznych sytuacji podczas prowadzenia imprez.

Jak zwykle wśród przybyłych gości wylosowane zostały nagrody ufundowane przez sponsorów oraz rzeszowski klub Obsession.

Organizatorami warsztatów były: Czasopismo Elektroniczne BISTRO, Magazyn Studencki PRESSJA i portal STUDENTCAFE.pl.
Patronat medialny: hej.rzeszow.pl.