Język angielski oraz inne języki obce, czym jest ChatGPT i jak go stosować w pracy i w życiu, a także podstawy marketingu, finansów i negocjacji – to zagadnienia, które pojawiają się w nowej edycji Stypendiów Santander realizowanych pod hasłem #NeverStopLearning. Rozwój kompetencji poza zajęciami oraz uzyskiwanie różnych certyfikatów i dyplomów jest bardzo dobrze widziane przez pracodawców. Zachęcamy do zapoznania się proponowanymi kursami.

Już od 27 lat program Santander Universidades jest częścią zaangażowania banku w zrównoważony rozwój. Ponadto odzwierciedla jego wiodącą pozycję jako banku odpowiedzialnego społecznie. Dotychczas ze Stypendiów Santander skorzystało około miliona osób na całym świecie. Od 2002 roku Santander przeznaczył na edukację ponad 2,2 mld EUR. Program Santander Universidades jest jedną z największych inicjatyw tego typu wspieraną przez podmiot prywatny. WSIiZ jest partnerem Santander Universidades od 2012 roku, działamy wspólnie na rzecz rozwoju środowiska akademickiego, wspierając studentów, absolwentów oraz pracowników naszej uczelni.

Obecnie trwają nabory na:

Szkolenie Santander | Angielski i IELTS z British Council 2024

5 000 miejsc na bezpłatny kurs języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C1. Program daje możliwość rozwoju praktycznych umiejętności językowych poprzez dostęp do interaktywnej platformy English Online Self-Study, webinariów Live25 oraz lekcji online z nauczycielami British Council. Uczestnicy najbardziej zaangażowani w naukę otrzymają możliwość zdania bezpłatnego testu IELTS. Aplikować można do 13 maja br.

Szkolenie Santander | Hiszpański, niemiecki, francuski i włoski z eTutor 2024

20 000 miejsc, można wybrać jeden z czterech języków. Poprzez dostęp do platformy eTutor uczestnicy poznają gramatykę, słówka i wykonują multimedialne ćwiczenia. Uczestnicy z pomocą gier będą przyswajać nowe i utrwalać wcześniej poznane słownictwo, a inteligentny system powtórek wybada, które słowa sprawiają danemu uczestnikowi trudność i pomoże je szybciej i skuteczniej zapamiętać. Aplikować można do 13 maja br.

Szkolenie Santander | Business for All 2024 – Harvard Business Publishing

5 000 miejsc na szkolenie online  Business for All 2024 – Harvard Business Publishing, pozwalające zdobyć wiedzę i narzędzia niezbędne do rozwoju kariery, które zostały zaprojektowane przez najlepszych ekspertów z najbardziej renomowanej uczelni na świecie. Do wyboru jeden spośród dwóch dostępnych kursów: Business Fundamentals (podstawy finansów, opracowanie uzasadnienia biznesowego, podstawy marketingu, zorientowanie na klienta) oraz Managing Yourself (zarządzanie karierą, podejmowanie decyzji, zarządzanie stresem, zarządzanie czasem). Po pomyślnym ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują certyfikaty wystawione przez Harvard Business School Publishing. Aplikować można do 10 czerwca br.

Szkolenie Santander | Learn ChatGPT – 2024

5 000 miejsc na kurs online, na którym poznasz techniki najlepszego wykorzystania ChatGPT i sposoby wdrożenia go w swoim środowisku pracy. Każdy uczestnik będzie mógł wybrać 1 z 2 oferowanych szkoleń w języku angielskim, hiszpańskim lub portugalskim. Po pomyślnym ukończeniu kursu uczestnicy otrzymają certyfikaty Udemy. Szkolenie zawiera praktyczne ćwiczenia utrwalające zdobytą wiedzę. Do dyspozycji uczestników jest zdalny profesjonalny instruktor. Każdy uczestnik będzie mógł wybrać 1 z 2 oferowanych szkoleń w języku angielskim, hiszpańskim lub portugalskim. Aplikować można do 11 czerwca br.

Więcej możliwości

W przypadku dodatkowych pytań możliwy jest kontakt mailowy z przedstawicielami kursów: santander.universidades@santander.pl. Organizatorzy zachęcają również do odwiedzania: platformy santander-grants.com/pl oraz profilu www.facebook.com/SantanderUniversidadesPolska, na których publikowane są informacje o Stypendiach Santander.