W środę 23 października 2019 r., w naszej Uczelnii gościła firma Deloitte – międzynarodowa instytucja świadcząca usługi m.in. z zakresu audytu, rachunkowości, doradztwa personalnego, podatkowego, prawnego i finansowego oraz zarządzania. Na stoisku firma oferowała konkursy z nagrodami (gadżety), pyszną kawę, konsultacje CV i informacje na temat trwającej rekrutacji do Akademii Biznesu Deloitte. Studenci mogli dowiedzieć się więcej o ofertach praktyk oraz pracy w rzeszowskim oddziale Deloitte.

Deloitte prowadzi od kilku lat Akademię Biznesu, która rekrutuje studentów III, IV i V roku na warsztaty szkoleniowe, dające możliwość zdobycia praktycznej wiedzy i doświadczenia. Zajęcia prowadzone w języku angielskim, rozpoczną się w drugiej połowie listopada w blokach tematycznych: finanse, audyt, podatki, zarządzanie ryzykiem lub prawo. Przewidziane są dwa spotkania, które firma Deloitte zorganizuje w swojej siedzibie. Po ukończeniu warsztatów, studenci mogą aplikować na płatne praktyki, które rozpoczną się w grudniu i będą trwać od 3 do 6 miesięcy.

Jak poinformowała nas Pani Iwona Masoń z firmy Deloitte, studenci zainteresowani uczestnictwem w w/w warsztatach oraz praktykach powinni do 4 listopada złożyć odpowiednie dokumenty wypełniając aplikację na wybrane warsztaty, na stronie Deloitte.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia warsztatów i weźmie udział w konkursie na Najlepszego Studenta.

Więcej informacji o Akademii Biznesu Deloitte.