“Rzeszowskie Piekiełko. ABC powojennych i PRL – owskich lokali” to pozycja, którą sami autorzy nazywają “generatorem wspomnień”. To m.in. historie opowiedziane przez muzyków, pracowników i bywalców dawnych rzeszowskich lokali. Czytelnicy książki przypomną sobie bądź dowiedzą się do jakiej muzyki tańczono, co jadano w restauracjach, kto bywał w lokalach oraz czym były tzw. programy estradowe. Znaleźć tam można historie jak z kryminału, i opowieści, które mogłyby stać się kanwą romansu. Autorzy opisują również czas narodzin w domach kultury, klubach studenckich oraz słynnej wtedy hali Waltera tzw. muzyki buntu.

Spotkanie odbędzie się 20 lutego o godz. 17.00 w auli im. prof. J. Chłopeckiego w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.