Sukces lokalnej telewizji z Sanoka! Spot „Power dla młodych” wyprodukowany przez TV Galicja na zlecenie Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy został wyróżniony podczas 24 Międzynarodowego Festiwalu Filmowego „Camerimage” 2016. Autorką scenariusza jest Anna Sawa, absolwentka Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, kierunek Dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

Jury doceniło spot za świeże i kreatywne podejście do tematu funduszy europejskich.

Zdjęcia do klipu zrealizowali Bartosz Frączek i Grzegorz Bończak, który zajął się także montażem i postprodukcją.

CAMERIMAGE jest największym i najbardziej znanym festiwalem poświęconym sztuce filmowej. Od 24 lat przyznaje nagrody dla najlepszych operatorów, etiud studenckich, filmów polskich, filmów dokumentalnych pełnometrażowych, filmów dokumentalnych krótkometrażowych, wideoklipów, debiutów operatorskich, debiutów reżyserskich, pilotów seriali (pierwszych odcinków), a od dwóch lat także spotów reklamowych poświęconych wykorzystywaniu unijnych pieniędzy.

Wręczenie nagród w 24 edycji Festiwalu odbyło się w 19 listopada 2016 roku w Operze Bydgoskiej.