Wszystkie licytacje WSIiZ dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zostały już zakończone. Łączna kwota, jaka dzięki naszym Uczelnianym licytacjom zasili konto WOŚP, to 4596,50 zł. Dziękujemy wszystkim licytującym!

Za 1000 zł wylicytowane zostały warsztaty z recepturowania kosmetyków „Ekologiczna kosmetologia w teorii i praktyce” – dla zwycięzców licytacji przeprowadzą je wykładowcy WSIiZ z Centrum Usługowo-Wdrożeniowego. Licytacja Pakietu książek ks. prof. Michała Hellera z dedykacją Autora zakończyła się na kwocie 790 zł, a spotkanie „Nasza przyszłość zależy od nas” – spotkanie przy kawie z dr hab. inż. Tadeuszem Pomiankiem, Prezydentem WSIiZ, oraz dr Wergiliuszem Gołąbkiem, Rektorem WSIiZ będzie kosztować Darczyńcę 605 zł.

Wyniki wszystkich licytacji przedstawiają się następująco:

Ekologiczna kosmetologia w teorii i praktyce – warsztaty z recepturowania kosmetyków

Cena osiągnięta: 1000 zł

Pakiet książek ks. prof. Michała Hellera z dedykacją Autora

Publikacje ufundowało wydawnictwo Copernicus Center Press.

Cena osiągnięta: 790 zł

Nasza przyszłość zależy od nas – spotkanie przy kawie z dr hab. inż. Tadeuszem Pomiankiem, Prezydentem WSIiZ, oraz dr Wergiliuszem Gołąbkiem, Rektorem WSIiZ

Cena osiągnięta: 605 zł

Miejsce honorowe w loży VIP na spotkaniu: „O życiu i nadziei” z ks. Adamem Bonieckim połączone z projekcją filmu dokumentalnego „xABo: Ksiądz Boniecki”

Cena osiągnięta: 610 zł

„Krzyżacy”, „Dziecko Rosemary” albo „Faces of Jazz” – wybrany plakat dr Patrycji Longawy, zwyciężczyni wielu prestiżowych konkursów krajowych i międzynarodowych

Cena osiągnięta: 340 zł

Co trzeba wiedzieć o „Anatomii władzy i nowej prawicy”? – spotkanie z dr hab. Aleksandrem Hallem, cenionym komentatorem polskiej sceny politycznej, wykładowcą WSIiZ

Cena osiągnięta – 306 zł

Książka z autografem Laureata Nagrody Nobla: „Maszyna genów. Wyścig do rozszyfrowania tajemnic rybosomu” Venki Ramakrishnana

Cena osiągnięta: 305 zł

Wszystko, co chciałabyś/chciałbyś wiedzieć o życiu Freda Zinnemanna – spotkanie z dr Grażyną Bochenek, autorką książki „Fredek, Rzeszów, Hollywood. Opowieści o Fredzie Zinnemannie”.

Dodatkową niespodzianką będzie książka z indywidualną dedykacją Autorki. Publikację ufundowało Wydawnictwo Austeria.

Cena osiągnięta: 275 zł

Wszystko, co chciałabyś/chciałbyś wiedzieć o tym, co nas truje i jak tego unikać? – spotkanie przy kawie z dr hab. Konradem Szychowskim, prof. WSIiZ

Cena osiągnięta: 255 zł.

„Autyzm”, Kinga Bysko, grafika, plakat społeczny, zwycięska praca IV Przeglądu Prac Graficznych „Deadline” 2021

Cena osiągnięta: 110 zł

Wystawione spotkania i przedmioty można było licytować do 30 stycznia 2022 roku. Cały dochód ze wszystkich aukcji zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku WOŚP gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku dzieci.

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie od 2015 roku aktywnie włącza się w finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W poprzednich latach na rzecz WOŚPu Uczelnia przekazała m.in.: prace prof. Wiktora Zina, vouchery na widokowy lot szybowcem, możliwość nagrania trailera wideo w studiu telewizyjnym WSIiZ, spotkanie ze specjalistami z zakresu zakładania firm oraz startupów technologicznych, liczne grafiki i publikacje a także bilet na konferencję Internet Beta. W ubiegłym roku najwyższe kwoty na licytacji osiągnęły grafika wykonana przez studenta WSIiZ (1. miejsce w konkursie Deadline), którą sprzedano za 455 zł oraz  pierwsze polskie wydanie dzieła Isaaca Newtona, które osiągnęło cenę 375 zł.