Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie po raz kolejny zagrała z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Łączna kwota, jaka dzięki naszym uczelnianym licytacjom zasili konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, to 4179 zł. Dziękujemy wszystkim licytującym!

Za 2 512 zł wylicytowane zostało dwuosobowe zaproszenie VIP na kolację oraz spotkanie z cyklu „Wielkie Pytania w Nauce” w którym wezmą udział prof. Jerzy Bralczyk oraz prof. Jan Miodek. Licytacja 20 godzinnego kursu on-line języka chińskiego zakończyła się kwotą 1000 zł – dla zwycięzców licytacji lekcje zostaną przeprowadzone przez native speakera języka chińskiego WSIiZ, natomiast licytacja warsztatów makijażu z analizą kolorystyczną zakończyła się kwotą 207,50 zł.

Wyniki licytacji przedstawiają się następująco:

Kolacja oraz zaproszenie Vip dla dwóch osób na spotkanie z cyklu „Wielkie pytania w nauce”, w którym wezmą udział prof. Jerzy Bralczyk i prof. Jan Miodek

Cena osiągnięta:

20-godzinny kurs nauki języka chińskiego na poziomie podstawowym, realizowany w formie on-line

Cena osiągnięta: 1000 zł

Indywidualne warsztaty makijażu z analizą kolorystyczną – „Makijaż dzienny” poprowadzone przez wizażystkę Katedry Kosmetologii WSIiZ

Cena osiągnięta:

Pakiet bestsellerów wydawnictwa CCPress. Wśród publikacji książka z autografem ks. prof. Michała Hellera pt. „Pytanie glinianego garnka. Kazania krótkie o wojnie i pokoju”

Cena osiągnięta: 200 zł

Plakat „Hope” dr Patrycji Longawy wraz z autografem

Cena osiągnięta: 142,50 zł

Plakat zwyciężczyni I Biennale im. Józefa Szajny Anastasii Vasyliuk wraz z autografem

Cena osiągnięta: 117,00 zł

Wystawione spotkania i przedmioty można było licytować do 29 stycznia 2023 roku. Cały dochód z aukcji zostanie przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku WOŚP zbiera pieniądze na walkę z sepsą i wyposażenie szpitali w nowoczesny sprzęt diagnostyczny.

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie od 2015 roku aktywnie włącza się w finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W poprzednich latach na rzecz WOŚPu Uczelnia przekazała m.in.: plakaty dr Patrycji Longawy, spotkanie z dr Grażyną Bochenek – autorką książki „Fredek, Rzeszów, Hollywood. Opowieści o Fredzie Zinnemannie”, pakiet książek ks. prof. Michała Hellera z dedykacją Autora, prace prof. Wiktora Zina, vouchery na widokowy lot szybowcem, możliwość nagrania trailera wideo w studiu telewizyjnym WSIiZ oraz spotkanie ze specjalistami z zakresu zakładania firm oraz startupów technologicznych. W ubiegłym roku najwyższe kwoty na licytacji osiągnęły warsztaty z recepturowania kosmetyków, które zostały wylicytowane za 1000 zł oraz pakiet książek ks. prof. Michała Hellera z dedykacją Autora, które sprzedano za 790 zł.