Już 11 września br. do Kampusu w Kielnarowej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania przyjadą osoby z całej Polski, by wziąć udział w 16. Konferencji InternetBeta. Jest to wydarzenie pełne prelekcji i spotkań poświęconych najbardziej aktualnym trendom w branży internetowej. Konferencja potrwa do 13 września br.

InternetBeta to konferencja, która łączy różne środowiska związane z Internetem i nowymi technologiami. Od wielu już lat na konferencję przyjeżdżają osoby, które zarządzają największymi w Polsce serwisami internetowymi, reprezentują największych graczy w eCommerce, agencje digital i startupy. To inwestorzy, dziennikarze, przedstawiciele organizacji pozarządowych i samorządów, jak również youtuberzy, blogerzy i influencerzy. Podczas konferencji poruszanych jest dziesiątki najbardziej aktualnych tematów z pogranicza marketingu, zarządzania, rozwoju oraz spraw społecznie ważnych.

W tym roku swoją wiedzą będą dzielić się między innymi Krzysztof Szyszkiewicz, Michał Korba, Lina Pasławska, Katarzyna Jeznach, Paweł Sala, Daria Śliż czy Wojciech Kardyś. Wśród prelegentów jest również Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek, który razem z Błażejem Miernikiewiczem oraz Łukaszem Bisem będzie mówił o tym, czy w mieście jest miejsce na zrównoważony rozwój.

Szczegóły programu znajdują się TUTAJ.

Organizatorem wydarzenia jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie.

Partnerami strategicznymi są: Autopay, Podkarpackie przestrzeń otwarta, GetResponse oraz iab.polska.

Partnerami technologicznymi są: Blue Cherry Studio, Meeting Application, mobitouch.

Partnerami wydarzenia są: semWAW, semKRK, Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego, Coff Deas, Clevehearted Showrunners, Printimi, mBank, The:Protocol, Qlos, Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Rzeszów stolica innowacji, Zaufane.pl, Devtalents, Carpathian Startup Fest, Hard Beans, Mobile Trends, wielkareklama.eu, runvido.com, Colours of Coffee, Fabryka e-biznesu, Mercedes Benz, Koral, ContentHouse, DIMAQ, Sellizer, filmcloud, Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny AEROPOLIS, SMSAPI, The Big Thing i BRAND24.

Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują: ContentStandard, AI Business, Komerso, nowiny24.pl, SocialPress, Intro Media, Dailyweb i Startup Academy.