Drogi Studencie I roku, rozpocznij studia we WSIiZ w najlepszy możliwy sposób! Serdecznie zapraszamy Cię na Welcome Day – studencki startUP!, który odbędzie się 1 października 2024 r. w Kampusie WSIiZ przy ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2 w Rzeszowie.

Welcome Day – studencki startUP!, to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości i zapoznania się z uczelnią oraz jej infrastrukturą. Przyjdź, spotkaj się z kolegami i koleżankami z roku oraz poznaj starszych studentów i wykładowców. W trakcie wydarzenia wykładowcy i studenci WSIiZ będą udzielać szczegółowych informacji na temat kierunków, specjalności, programu studiów, stypendiów oraz oferty dodatkowej: kół naukowych, działań Samorządu Studenckiego, praktyk i wyjazdów zagranicznych.

Dlaczego warto wziąć udział w Welcome Day – studencki startUP!

• Spotkanie z Rektorem
  • Wykład – „Studencki niezbędnik, czyli co student WSIiZ wiedzieć powinien”
  • Strefa Chillout’u – miejsce , gdzie możesz odpocząć i zrelaksować się przed nadchodzącym rokiem akademickim i porozmawiać ze swoimi nowymi znajomymi
  • Zabawa przy muzyce – nasz DJ zadba o doskonałą atmosferę z najlepszą muzyką
  • Poczęstunek – będą czekały na Ciebie pyszne przekąski i napoje
  • Gra terenowa – emocjonująca gra terenowa, dzięki której poznasz kampus i zdobędziesz atrakcyjne nagrody
  • Strefa Samorządu Studenckiego – spotkaj się z przedstawicielami samorządu, dowiedz się więcej o ich działalności i o tym, jak możesz się zaangażować
  • Stoiska kierunkowe – odwiedź stoiska różnych kierunków, poznaj swoich wykładowców i starszych kolegów, a także zyskaj cenne informacje na temat swojego programu studiów
  • Odkryj Rzeszów – Twoje nowe miejsce – poznaj ofertę kin i restauracji, ofertę kulturalną oraz dowiedz się jak poruszać się po mieście
  • Inne atrakcje – przygotowaliśmy dla Ciebie mnóstwo niespodzianek i ciekawych aktywności m.in. loterię fantową oraz możliwość zdobycia Pakietu Pierwszaka.

Kiedy i gdzie?

Data: 1 października 2024r.

Miejsce: Kampus WSIiZ w Rzeszowie, ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2 Aula im. prof. Chłopeckiego.

Godz. 10:00 – Zapraszamy studentów kierunków:
I stopień Aviation Management / Computer Science / Fizjoterapia / Game Design and Development / Informatyka / International Business Management / Kosmetologia / Nursing / Pielęgniarstwo / Programming / Programowanie / Social Work,
II Stopień: Cybersecurity / Global Management and Strategy / Kosmetologia

Godz. 13:00 – Zapraszamy studentów kierunków:
I Stopień: Analityka danych w biznesie / Filologia angielska / Finanse i rachunkowość w zarządzaniu / Grafika komputerowa i produkcja multimedialna / Logistyka / Marketing i nowe media / Projektowanie gier komputerowych / Zarządzanie
II Stopień: Analityka biznesowa i Big Data / Digital marketing i projektowanie graficzne / Zarządzanie / Zrównoważony rozwój w gospodarce

Jak się zapisać?

Aby wziąć udział w Welcome Day – studencki startUP!, wypełnij formularz zgłoszeniowy:

Przyjdź i daj się poznać! Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby poznać nowych przyjaciół i rozpocząć swoją akademicką przygodę z uśmiechem. Do udziału w tym wyjątkowym dniu serdecznie zapraszamy również rodziców naszych studentów, aby mogli z bliska zobaczyć miejsce, w którym ich dzieci będą zdobywać wiedzę i rozwijać swoje pasje. Czekamy na Was.

Do zobaczenia na Welcome Day – studencki startUP!

Śledź nasze kanały w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z informacjami o wydarzeniu i innych aktywnościach organizowanych przez naszą uczelnię.