Z żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 8 lipca br. wskutek tragicznego wypadku zmarł Ignacy Tokarz  – student kierunku Informatyka, specjalność: Programowanie. Ignacy Tokarz był starostą swojej grupy, trzykrotnie zdobywał Stypendium Rektora za bardzo dobre wyniki w nauce. Miał duże poczucie humoru i dystans do siebie, był bardzo lubiany przez studentów.

Trudno jest pogodzić się ze stratą tak młodej osoby, która dopiero robiła plany na rodzinną i zawodową przyszlość. Rodzinie, Najbliższym oraz Przyjaciołom Ignacego Tokarza wyrazy współczucia składają Władze Uczelni, Samorząd Studencki oraz cała społeczność akademicka WSIiZ.

Msza Święta pogrzebowa zostanie odprawiona dnia 13 lipca 2024 r. o godz. 11:00 w Kościele parafialnym pw. Trójcy Świętej Ojców Franciszkanów w Jarosławiu.

Palące się świece