Prof. nadzw. dr hab. Andrzej Kleinrok

Profesor w Katedrze Fizjoterapii.

Zatrudniony w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie od 2016 roku.

Ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Następnie w 1978 r. zdobył doktorat w Akademii Medycznej w Lublinie, w roku 2004 uzyskał tytuł doktora habilitowanego nauk medycznych. W styczniu 2023 roku otrzymał tytuł Profesora nauk medycznych.

Specjalista Drugiego Stopnia w zakresie kardiologii (1986), Specjalista Drugiego Stopnia w zakresie chorób wewnętrznych (1983), Specjalista Pierwszego Stopnia w zakresie chorób wewnętrznych (1976).

Wieloletni Ordynator Oddziału Kardiologii w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Wojewódzkim im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu.

Członek zespołu ekspertów Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, ekspert Ministerstwa Zdrowia, biegły sądowy, członek Państwowej Komisji Egzaminacyjnej w dziedzinie kardiologii.

Prowadzone przedmioty:

Pierwsza pomoc, Fizjoterapia kliniczna w kardiologii i kardiochirurgii, Diagnostyka i fizjoterapia w kardiologii, Podstawy fizjoterapii w kardiologii, pulmonologii i intensywnej terapii, Podstawy ratownictwa medycznego

Materiały dla studentów dostępne są na platformie Moodle.

Prof. nadzw. dr hab. Andrzej Kleinrok

Katedra Fizjoterapii

36-020 Tyczyn, Kielnarowa 386a

e-mail: akleinrok@wsiz.edu.pl

KONSULTACJE

Konsultacje po lub przed zajęciami, po wcześniejszym ustaleniu mailowym z prowadzącym.

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2