mgr Paulina Lechwar

Sekretarz Katedry Kosmetologii. Asystent Prodziekana ds. kierunku Kosmetologia.

Asystent w Katedrze Kosmetologii.

Zatrudniona w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania od 2023 roku.

Absolwentka kierunku Kosmetologia z tytułem magistra – specjalność: Kosmetologia stosowana (Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, rok 2023). Studia I stopnia ukończyła ze specjalnościami Kosmetologia estetyczna oraz Technologia wytwarzania kosmetyków (Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, rok 2021).

Swoją działalność naukowo-dydaktyczną poprzedziła 2 letnim stażem w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie w Laboratorium Hodowli Komórek i Tkanek.

Jej zainteresowanie naukowe koncentrują się wokół badań ekstraktów roślinnych (ich zdolności antyoksydacyjnej, zawartości składników aktywnych) hodowli komórkowych w warunkach in vitro. Dodatkowo interesuje się recepturą kosmetyczną i surowcami pochodzenia naturalnego.

Prywatnie pasjonatka tematyki psychologii, wycieczek górskich oraz biegania.

Prowadzone przedmioty:

Surowce kosmetyczne, Naturalne surowce kosmetyczne, Receptura kosmetyczna, Aromaterapia z elementami analizy sensorycznej

Materiały dla studentów dostępne są na platformie Moodle.

mgr Paulina Lechwar

Katedra Kosmetologii
e-mail: plechwar@wsiz.edu.pl
36-020 Tyczyn, Kielnarowa 386 a
p. KM 3
tel. (17) 866 1548

KONSULTACJE

Poniedziałek: 12:00-12:45, KM3
Niedziela: 11:00-11:45, https://wsiz.webex.com/meet/plechwar

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2