Mgr Barbara Domaradzka-Sowa

Specjalista ds. HR w Biurze Doradtwa Personalnego.

Zatrudniona w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie od 2021 roku.

Magister zarządzania (Politechnika Rzeszowska 2010 – 2012, specjalność: profesjonalny menedżer). W 2017 roku ukończyła studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.
Od 2016 roku związana zawodowo z obszarem Human Resources. Zafascynowana Employer Brandingiem, rekrutcją i procesem adaptacji nowych pracowników.

Od 2022 roku prowadzi Ciekawe Lekcje, których tematami są m.in. profesjonalne tworzenie CV, komunikacja, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej. W tym samym roku zaczęła prowadzić zajęcia dla studentów zakresu rekrutacji, on-boardingu i employer – brandingu.

Prywatnie wielbicielka kryminałów, Michaela Jacksona i publikacji związanych z Rodzicielstwem Bliskości.

Prowadzone przedmioty:

Materiały dla studentów dostępne są na platformie Moodle.

Mgr Barbara Domaradzka – Sowa
Katedra Zarządzania
e-mail: bdomaradzka@wsiz.edu.pl
35-225 Rzeszów, ul. Sucharskiego 2
p. RA 136

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2