18 kwietnia br. w rzeszowskiej Hali Podpromie odbędą się XXI Podkarpackie Targi Pracy organizowane przez Biuro Karier Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Na targach obecnych będzie ponad 30 pracodawców m.in. z branży informatycznej, lotniczej, consultingowej, finansowej, edukacyjnej, produkcyjnej, agencje pośrednictwa pracy oraz służby mundurowe.

Wszystkich zainteresowanych znalezieniem zatrudnienia zapraszamy 18 kwietnia br. (czwartek) do Hali Podpromie w Rzeszowie (ul. Podpromie 10) w godzinach od 10.00 do 15.00. Wstęp bezpłatny!

Podkarpackie Targi Pracy organizowane są  przez nasze biuro już po raz dwudziesty pierwszy, z myślą o poszukujących pracy lub chcących zmienić swoją dotychczasową ścieżkę zawodową. Wszyscy, którzy chcą zrobić dobre pierwsze wrażenie na pracodawcach, powinni pamiętać o dobrze przygotowanym CV . Wiemy od Pracodawców, że podczas targów będą prezentować wiele ofert pracy na różne stanowiska, więc każdy znajdzie coś dla siebie – informuje Magdalena Lis, p.o. Kierownik Biura Karier WSIiZ. Wiemy, że nasze targi pracy przynoszą efekty. Dowodem na to są informacje zwrotne od firm na temat liczby zatrudnionych osób. W minionych latach średnio Targi odwiedzało kilka tysięcy osób, a kilkaset z nich bezpośrednio na targach znajdowało zatrudnienie – dodaje Magdalena Lis. Na targach jako Pracodawca będzie obecna również Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Partnerem strategicznym XXI Podkarpackich Targów Pracy jest firma Deloitte, a Partnerem technologicznym LOT Aircraft Maintenance Service.

Partnerem merytorycznym Podkarpackich Targów Pracy jest Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie, którego doradcy zawodowi będą konsultować dokumenty aplikacyjne uczestników targów oraz firma iPRACUJZDALNIE.pl

Patronatem honorowym Targi objęli: Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl oraz Prezydent Miasta Rzeszowa Konrad Fijołek.

Patronatem medialnym targi objęła TVP3 Rzeszów Telewizja Polska.

Szczegóły na stronie: targipracy.rzeszow.pl