Odc. #5 Dr Łukasz Błąd. 1×1 z Szymonem Tarandą

Znacznie łatwiej będzie Wam w pełni zrozumieć ten odcinek „Cyklu wywiadów z wykładowcami WSIiZ. 1×1 z Szymonem Tarandą” po krótkim wprowadzeniu. Odsyłamy zatem najpierw do historycznego nagrania, a nawet powiedzielibyśmy, że klasyku: https://www.youtube.com/watch?v=x_CVG1iHO24. W tym odcinku na gorącym i czystym fotelu obok Szymona Tarandy zrobiło się mocno kabaretowo, gdyż zagościła na nim legendarna postać – dr Łukasz Błąd. Opowiedział m.in. o tym, jak zamierzał podbijać kosmos z dr. Andrzejem Rozmusem, jak przeprowadził casting na żonę, a także co zrobił w sytuacji, kiedy na drodze do uczelni doszło do stłuczki samochodowej ze studentami.

P.S. Przekazujemy pozdrowienia zarówno od prowadzącego, jak i bohatera dla Adama Głaczyńskiego z Polskiego Radia Rzeszów.

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2