Odc. #10 Dr Wergiliusz Gołąbek. 1×1 z Szymonem Tarandą

Obiecaliśmy, że przygotujemy dla Was coś wyjątkowego w ostatnim odcinku pierwszego (albo jedynego) sezonu „Cykl wywiadów z wykładowcami WSIiZ. 1×1 z Szymonem Tarandą”. Tym razem fotel Szymona był bardziej gorący (ale wciąż czysty), niż pasażerski, bo zasiadł na nim Jego Magnificencja Rektor Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie – dr Wergiliusz Gołąbek. Z tego odcinka dowiecie się m.in., w jakim okresie swojego życia dr Gołąbek nie należał do grzecznych, dlaczego należy zachowywać umiar, w czym rektorowi WSIiZ pomaga koszenie trawy, a także dlaczego współpraca z artystami jest bardzo podobna do pracy z profesorami na uczelni. Dziękujemy Wam serdecznie za to, że byliście naszym stałym źródłem informacji, motywowaliście nas do wyszukiwania kolejnych ciekawych stron z życia naszej kadry naukowej, a także oglądaliście to, co udało nam się wypracować. Do zobaczenia w kolejnym sezonie (albo nie).

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2