W dniach 26 i 27 listopada br. odbyło się szkolenie stacjonarne z polskim producentem urządzeń kosmetycznych Criss. W szkoleniu wzięło udział łącznie 58 studentek kierunku Kosmetologia. Było to kolejne wydarzenie z cyklu „Loża Biznesu”.

Szkolenie stacjonarne z polskim producentem urządzeń kosmetycznych Criss odbyło się z podziałem na stopnie kształcenia. Pomogło to precyzyjnie dopasować poziom w zakresie zdobytej już wiedzy. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania nawiązała partnerstwo strategiczne z marką na rzecz rozwoju kierunku Kosmetologia.

Tematyka szkolenia objęła poszczególne obszary:

• Zastosowanie w kosmetologii gazów sprężonych niemedycznych i gazów medycznych
  • Zastosowanie poszczególnych metod w zabiegach kosmetycznych
  • Jak nie dać się oszukać nieuczciwym handlowcom?
  • Gwarancje
  • Oxybrazja
  • Infuzja tlenowa
  • Masaż tlenowy
  • Oczyszczanie wodorowe
  • Karboksyterapia

W planie szkolenia znalazły się również zajęcia praktyczne, które pomogły studentkom kierunku Kosmetologia zapoznać się z działaniem urządzeń kosmetycznych.

Firma CRISS jest producentem aparatów kosmetologicznych, elektronicznych oraz nowatorskich kosmetyków dla klientów gabinetów oraz klinik Beauty. W swojej ofercie ma produkty takie jak: Criss Cool Laser, Criss Carbo Oxy, Criss Hydro Oxy, Zabiegi Tlenowe, Nowy Criss Multi – nowoczesne urządzenie, które jako jedyne na rynku posiada wbudowany moduł karboksyterapii i oxybrazji w jednym aparacie. Urządzenia dla gabinetów kosmetycznych, kosmetologicznych i medycyny estetycznej, zyskały uznanie branży BEAUTY i SPA dzięki doskonałej jakości, niezawodności oraz nowoczesnemu wyglądowi.