Studenci z 14 krajów Afryki opowiedzą o swojej kulturze i tradycjach oraz zaprezentują regionalne tańce. Spotkanie w kampusie w Kielnarowej to okazja, aby lepiej się poznać i polubić!

Plenerowy Dzień Afryki odbędzie się 23 maja o godzinie 17:00 w kampusie WSIiZ w Kielnarowej! Podczas spotkania nasi międzynarodowi studenci z różnych zakątków Afryki opowiedzą o swojej kulturze i tradycjach oraz przedstawią swoje regionalne tańce. W drugiej cześci spotkania każdy uczestnik będzie mógł zatańczyć do muzyki prosto z Afryki. Będzie też okazja aby spróbować „afrykańskiego kociołka” a także naszych tradycyjnych polskich dań grillowych.

We WSIiZ studiuje obecnie 126 osób z Afryki z takich krajów jak: Algieria, Botswana, Egipt, Etiopia, Gambia, Kenia, Maroko, Namibia, Nigeria, RPA, Rwanda, Somalia, Zambia i Zimbabwe. Wszyscy studenci afrykańscy uczą się kierunkach anglojęzycznych, studiują przede wszystkim Pielęgniarstwo, Zarządzanie oraz Informatykę.

Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim. Aby udział w spotkaniu — ZAREJESTRUJ SIĘ ONLINE.
Uwaga: liczba miejsc jest ograniczona, a rejestracja jest otwarta do 20 maja do godziny 10:00.