Mgr Maciej Słodziński

Wykładowca w Katedrze Logistyki i Inżynierii Procesowej.

Zatrudniony w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania od 2013 roku.

Magister Ekonomii (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, 1994 r.)

W strukturach Krajowej Administracji Skarbowej w latach 2017- 2021 pełnił służbę w stopniu podinspektora na stanowisku Zastępcy Naczelnika Podkarpackiego Urzędu Celno- Skarbowego z siedzibą w Przemyślu kierując jego Delegaturą w Rzeszowie. Wcześniej w latach 2016 – 2017 Naczelnika Urzędu Celnego w Rzeszowie.

Jego zainteresowania naukowe koncentrują się wokół: unijne, krajowe oraz międzynarodowe prawo celne.

Prowadzone przedmioty:

Zajęcia praktyczne w zakresie handlu zagranicznego, zabezpieczeń celnych i procedur celnych.

Materiały dla studentów dostępne są na platformie Moodle.

Mgr Maciej Słodziński
Katedra Logistyki i Inżynierii Procesowej
e-mail: mslodzinski@wsiz.edu.pl

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2