Mgr Małgorzata Domiszewska

Asystentka w Zakładzie Grafiki Komputerowej.

Zatrudniona w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania od 2021 roku.

Magister (Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, 2013 r.), ukończony kierunek studiów: Dziennikarstwo i komunikacja społeczna; Licencjat (Uniwersytet Rzeszowski), ukończony kierunek studiów: edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych. Specjalizacja: grafika warsztatowa.

Mgr Małgorzata Domiszewska prowadzi działalność artystyczną w zakresie fotografii, grafiki komputerowej (ilustracje, tworzenie gier komputerowych) oraz malarstwa olejnego (tradycyjne techniki). Jest laureatką Międzynarodowych Biennali Młodej Grafiki (Izrael, Niemcy, Polska i Rosja) „PRIMA SEPTEMBRIS. Przeciw nienawiści” jako reprezentantka Polski.

Od 2021 do 2024 roku opiekunka Koła Naukowego Fotografii

Prowadzone przedmioty:

Materiały dla studentów dostępne są na platformie Moodle.

Mgr Małgorzata Domiszewska
Zakład Grafiki Komputerowej
e-mail: mdomiszewska@wsiz.edu.pl
Centrum Edukacji Międzynarodowej
Kielnarowa 386M,
36-020 Tyczyn

WEBEX
Linktr.ee

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2