Dr Katarzyna Mormul

Pełnomocnik Prorektora ds. Nauczania ds. potwierdzania efektów uczenia.

Adiunkt w Katedrze Ekonomii i Finansów.

Zatrudniona w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania od 2021 roku.

Doktor nauk społecznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości (Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej, rok 2024). Magister zarządzania, specjalność: controlling i doradztwo gospodarcze (Uniwersytet Jagielloński, Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej, rok 2016).

Jej zainteresowania naukowe skupiają się wokół: audytu, kontroli, funkcjonowania regionalnych izb obrachunkowych oraz kontroli zarządczej. Autorka publikacji z zakresu zarządzania.

Członek zespołu ds. jakości kształcenia na kierunku Zarządzanie.

Opiekun Samorządu Studenckiego WSIiZ.

Koordynator klas patronackich dla kierunków: Zarządzanie i Psychologia w zarządzaniu.

Koordynator specjalności międzykierunkowej Design Thinking w zarządzaniu rozwojem produktów i usług.

W latach 2016-2020, pracowała w Instytucie Spraw Publicznych UJ, ponadto współpracowała z Zespołem Audytu Urzędu Miasta Krakowa. Przeprowadzała ewaluację końcową w ramach projektu badawczego: Lokalne Ośrodki Wiedzy i Edukacji, na rzecz aktywizacji edukacyjnej osób dorosłych. W latach 2017-2018, brała udział w projekcie: „Wsparcie innowacyjnego rozwoju pracowników dydaktycznych Instytutów Kultury i Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego”.

Prywatnie pasjonatka książek, jazdy na rolkach i gier planszowych.

Prowadzone przedmioty:

Podstawy zarządzania, kierowanie zespołami ludzkimi, zarządzanie zasobami ludzkimi we współczesnych organizacjach, audyt i kontrola wewnętrzna, kontrola i nadzór w administracji, negocjacje handlowe, negocjacje w biznesie.

Materiały dla studentów dostępne są na platformie Moodle.

Dr Katarzyna Mormul
Katedra Ekonomii i Finansów
e-mail: kmormul@wsiz.edu.pl
35-225 Rzeszów, ul. Sucharskiego 2
p. RA131

KONSULTACJE

W semestrze letnim r.a. 2023/2024:
Konsultacje odbywają się w następujących terminach:

• środy: 13.30 – 14.30
  • soboty: 11.30 – 12.30

Pokój RA131 lub online: https://wsiz.webex.com/meet/kmormul

Osoby, które chcą wziąć udział w konsultacjach, proszę o kontakt mailowy.

Możliwe jest również ustalenie indywidualnego terminu konsultacji.

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2