Paweł Chmiel

Specjalista ds. nieruchomości Dakar Development Sp. z o. o.

Paweł Chmiel

Z wykształcenia jest nauczycielem wychowania fizycznego. W 1989 roku wyemigrował do Los Angeles w USA, gdzie zdobywał doświadczenie zawodowe, pracując dla szeregu renomowanych firm, m.in.: DAMAC Products Inc., Century 21, BNY MELLON.

Po powrocie do Polski w 2011 r. nawiązała współpracę z Visum Clinic Sp. z o.o., placówką okulistyczną w Rzeszowie. W Visum Clinic pełnił m.in. funkcję Prezes Zarządu, oraz Dyrektora Ekonomiczno–Administracyjnego. Od 2021 r. związany z Dakar Development Sp. z o. o.

Pełni również funkcję Wiceprezesa stowarzyszenia Głogów Golf Club, firmy promującej golfa i rekreację. Członek stowarzyszenia Klaster Jakość Życia – Kraina Podkarpacie, powołanego w celu stworzenia optymalnych warunków, gwarantujących rozwój całego regionu południowo – wschodniej Polski.

Czy wiesz, że Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie należy do czołówki najlepszych uczelni w Polsce? Oferujemy kształcenie praktyczne, dostosowane do trendów panujących na rynku pracy. Badania dowodzą, że nasi absolwenci szybko znajdują dobrze płatną pracę i są zadowoleni ze studiów.

ul. mjr. Henryka Sucharskiego 2